img img

جشنواره گلابگیری دودانگه لغو شد

جشنواره گلابگیری دودانگه لغو شد

  لطف‌الله عباسی اظهار کرد: جشنواره گلابگیری دودانگه لغو شد.    

بخشدار دودانگه  ساری گفت: به دلیل وجود فضای غم و ماتم شهادت 13 دلاور مازندرانی در نبرد با تکفیری‌ها، جشنواره گلابگیری دودانگه لغو شد.

به گزارش روابط عمومی فرماندای ساری، لطف‌الله عباسی اظهار کرد: جشنواره گلابگیری دودانگه که قرار بود جمعه هفته جاری مصادف با 24 اردیبهشت ماه در باغات گل دودانگه برگزار شود لغو شد.

وی با بیان اینکه قلب مازندرانی‌ها آکنده از غم و اندوه بوده و اکنون زمان برگزاری جشنواره گلابگیری نیست، افزود: زمان برگزاری این جشنواره در آینده و پس از برگزاری مراسم شهدای مدافع حرم، اعلام می‌شود.

بخشدار دودانگه ساری با اشاره به اینکه هدف از برگزاری جشنواره گلابگیری، شناسایی بیشتر ظرفیت‌های منطقه دودانگه بود، گفت: منطقه دودانگه هم مردمانی شهید پرور دارد و اکنون با شهادت 13 آلاله مازندرانی، این جشنواره به زمان دیگری موکول می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه مردم مازندران به شایستگی از شهدای مدافع حرم میزبانی می‌کنند، تصریح کرد: با انتقال  پیکرهای پاک شهدای مدافع حرم و اعلام زمان برگزاری تشییع پیکر شهدا، مردم فرزندان خود را در آغوش کشیده و در غم از دست دادن این دلاورمردان، عزاداری می‌کنند.

 

 

نظرات خود را در مورد این مقاله ارسال کنید.

کد امنیتی رفرش